KONST / Litografier / Färglitografier 5577003
nr 557 7003
Färglitografier
2 st, signerade Roland Svenssen, 18/250, Strandvy, 26x38 resp 14/40, skärgårdsmotiv, 23x35
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2008
kl 19:32:09
100 kr
200 kr
450 kr
550 kr